Na světe je další aktualizace pro telefon OnePlus 6T, tentokrát jde o stabilní OxygenOS 9.0.7. Update sice neobsahuje prosincové bezpečnostní záplaty, ty ale určitě ještě dorazí.

Ovšem v aktualizaci najdeme kromě optimalizací také různá vylepšení a zásadní opravy. Mezi hlavní vylepšení patří stabilizace Bluetooth pro lepší konektivitu.

Vše vychází z toho, že OnePlus 6T nemá audio konektor a ekvalizér v Oxygen OS byl zvyklý pracovat pouze s klasickými kabelovými sluchátky a nepodporoval bezdrátová sluchátka. Takže pokud jste poslouchali hudbu přes BT sluchátka, ekvalizér nefungoval. Tento problém řeší právě nová aktualizace a zároveň řeší i vyšší stabilitu WiFi.

Optimalizována je i spotřeba energie v pohotovostním režimu a zlepší se i výkon fotoaparátu při natáčení pomalých videí. Vyřešen je i problém s tapetami na zamčené obrazovce a v neposlední řadě došlo i na opravy obecných chyb.

Samozřejmě, jako vždy, je aktualizace sířena postupně via OTA. V prvních dnech obdrží update jen omezené množství uživatelů, na ostatní se dostane v průběhu několika dnů.