Na trhu existuje několik hlavních druhů chytrých hodinek a nositelností obecně, takže si každý případný zájemce musí přesně najít tu správnou kategorii. Někdo má rád poměrně jednoduché hodinky spojené s telefonem, který za ně obstará většinu činností a někdo zase preferuje plně samostatné hodinky s hardwarem hodným low-endového telefonu a slotem pro SIM kartu. Takovými právě jsou Zeblaze Thor 4, které momentálně najdete v akci na e-shopu Tomtop.

Výbavou se opravdu Zeblaze Thor 4 ve spoustě ohledů vyrovnají plnohodnotnému telefonu, protože přináší do hry například procesor MT6737, 1 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, nano SIM slot s podporou 4G LTE přenosů (včetně našich všech LTE pásem), 5 Mpix fotoaparát, 580 mAh kapacitu baterie, GPS/Glonass čip, Wi-Fi připojení, Bluetooth 4.0 nebo systém Android 7.1. Displej je pak kruhový 1,4-palcový dotykový Super AMOLED krytý Gorilla Glass 4. Dále pak například senzor pro monitoring tepu a jiné vymoženosti. S Thor 4 se prostě obejdete bez telefonu se vším všudy.

A na e-shopu Tomtop jsou právě teď chytré hodinky Zeblaze Thor 4 v bleskových prodejích k mání jen za 119.99 dolarů, takže pokud trváte na tom mít na zápěstí plnohodnotný výkonný stroj se všemi funkcemi, tak si ho můžete pořídit za velmi lákavou cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.