Dostupnost domácích 3D tiskáren už dávno není jen sci-fi snem a díky nástupu levných čínských kousků si můžete dopřát za pár tisíc něco, co ještě nedávno chtělo vysázet na dřevo malé jmění. K tomu samozřejmě přispívají i DIY (Do It Yourself) tiskárny, které si musíte sestavit a vybalancovat sami. Jednou takovou je i C-reality Ender-3 a my pro vás na ni dnes máme akční nabídku z e-shopu Cafago.

C-reality Ender-3 je právě takovou 3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-19, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady tiskových strun (tzv. filamentů). A v nabídce e-shopu Cafago si ji momentálně se slevovým kupónem PS0954 můžete pořídit až do 31. prosince jen za 153.82 euro, navíc se jedná o finální cenu, protože je vše vyřizováno z německého skladu.

A k tiskárně se vám do začátku určitě bude hodit i kotouč nějakého toho kvalitního filamentu a samozřejmě ani v této oblasti Cafago nezklame.  V bleskových prodejích je teď například kilová cívka pestrobarevné tiskové struny z PLA materiálu s průměrem 1.75 mm jen za 19.33 euro s dopravou zdarma. Nabídka platí až do 15. prosince, takže pokud toužíte po 3D tisku v barvách duhy, toto bude zcela ideální potrava pro vaši tiskárnu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.