O druhé generaci telefonu Vivo Nex se dozvídáme postupně a jen po malých dávkách. Viděli jsme sice už dvě videa, ale ta mnohé neprozradila a testeři chystaný telefon dobře ukrývali. Dnes se však vyloupla první detailnější informace. Ta praví, že chystaný telefon ponese název Vivo Nex Dual Screen.

Je to sice zpráva, která visí na čínské síti Weibo, ale jistý smysl by dávat mohla, protože víme, že nový přístroj bude mít dva displeje. Na Weibo jsou také k vidění upoutávky, které upozorňují na tři nejdůležitější funkce Vivo Nex Dual Screen.

Těmi jsou duální displej, trojitá kamera, která bude sloužit jako hlavní fotoaparát a zároveň jako selfie kamera. Poslední z funkcí, která stojí za povšimnutí je „lunární prstenec“ kolem fotoaparátu, který by podle všeho měl fungovat jako notifikační dioda. Od věci rozhodně není ani snímač otisků prstů, který bude integrován do displeje.

Další parametry Vivo Nex Dual Screen jsou stále zahaleny tajemstvím, ale někteří z čínských tipařů si myslí, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 845 a kapacita RAM by mohla dosáhnout až na 10 GB. A kdy by se telefon mohl objevit na scéně? Zatím těžko říci, ale je možné, že to bude ještě do konce letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.