Vernee M6 chce navázat na úspěch svého předchůdce M5 a nejen to. Chce jej překonat jak v rámci výbavy, tak i designem, který je stylový a cílí na mladé uživatele. Tomu je přizpůsoben nejen vzhled přístroje, ale také jeho výbava a hlavně cena.

Ovšem dobrý poměr cena/výkon by mohl navnadit k jeho koupi i ty, kteří při výběru nového stroje kladou důraz na tento aspekt. Vernee M6 má štíhlé tělo s tloušťkou pouhých 6,9 mm a kovou konstrukcí. Displej má úhlopříčku 5,7 palce s rozlišením 1440×720 pixelů, nechybí 2.5D zakřivení. Poměr stran je 18:9 a samotná obrazovka by měla zabírat až 80% čelního panelu.

Uvnitř telefonu pak tepe osmi jádrový procesor MT6750 doplněný o 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Operační systém Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS je optimalizován tak, aby plně využil tuto konfiguraci.

Zadní fotoaparát Vernee M6 je mono a jeho snímač má rozlišení 13 MPix, přední kamera je 8 MPix. Baterie má kapacitu 3300 mAh a podle výrobce by měla být její výdrž nadprůměrná díky speciálnímu šetřícímu režimu.

A jak je na tom telefon s cenou? Na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku je Vernee M6 nabízen za 3799 Kč a vybrat si můžete buď černý nebo modrý model.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.