Nový odolný kousek Oukitel WP1 je tu s námi už od říjnového vypuštění na trh a zatím si rozhodně u prvních zákazníků nevede špatně. Samozřejmě tomu pomáhá i velmi nízká cena telefonu, protože ruku na srdce, cena je vždy až na prvním místě. A i když se WP1 nemůže pochlubit monstrózními kapacitami baterie jako sourozenci z řady „K“, tak jeho 5000 mAh baterie má stále co nabídnout, jak se ostatně můžete přesvědčit v dnešním videu.

Pro tento test baterie si v Oukitelu vzali plně nabitý Oukitel WP1 a podrobili ho 4.5 hodinám rozličných testů, které zahrnovaly hodinu online streamování hudby, hodinku hlasového hovoru po internetu, hodinku mobilního hraní a hodinku a půl stremování videa. Celkový účet 54 % baterie (9/11/15/19 % v jednotlivých kategoriích), což není zlé.

Oukitel WP1 může nabídnout 5,5-palcový on-cell displej s HD+ 18:9 rozlišením, procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, odolnou certifikaci IP68, duální zadní fotoaparát s 13 Mpix (Sony IMX135) + 2 Mpix senzory, selfie kamerku s 5 Mpix senzorem GC5025, hybridní dual SIM slot, 5000 mAh kapacitu baterie s podporou 9V/2A nabíjení, 10W bezdrátové nabíjení, Face ID, čtečku otisků prstů nebo systém Android 8.1 Oreo.

A momentálně je WP1 stále v prodeji za speciální promo cenu 159.99 dolarů, takže pokud zrovna hledáte solidní odolný telefon se slušnými specifikacemi včetně bezdrátového nabíjení a dobrou kapacitou baterie, tak by se vám tenhle kousek mohl líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.