Značka Honor se už dávno zabydlela na trhu a má na svědomí podstatnou část úspěchů mateřské firmy Huawei, protože často nabízí ještě mnohem lepší poměr cena výkon. Ekvivalentem řady P a Mate od Huawei jsou u Honor řady V a klasická číselná verze, které vždy poměrně sedí hlavní výbavou, samozřejmě s malými ústupky. A protože Honor V10 s procesorem Kirin 970 byl představen minulý rok v listopadu, tak se fandové začali ptát po jeho nástupci.

Odpovědi se na sociálních sítích dočkali od pana Zhao Minga, samotného prezidenta značky Honor, který se rozhovořil o původních plánech na představení Honor V20 v listopadu 2018, ale kvůli soustředění a práci na Honor Magic 2 došlo k posunutí termínu. Honor V20 a Honor 11 by se tak měly dostat na trh v prvním pololetí roku 2019 a troufáme si tvrdit, že spíše dříve než později, takže bych spíše očekával první kvartál nového roku.

Oba telefony samozřejmě dostanou s největší pravděpodobností špičkový nový procesor Kirin 980 a ten by se tak měl konečně dostat i mezi normální smrtelníky, protože si přiznejme, že extrémní ceny řady Mate 20 a nízká dostupnost Honor Magic 2 tomu zatím moc nepřispívají. Někteří analytici lehce spekulují o možnosti nového designu pro některý z nadcházejících modelů ovlivněný právě výsuvným Magic 2, ale osobně bych spíše u těchto dvou kousků čekal klasickou konstrukci. Tak se těšme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.