Víte jaké je dnes datum? Není to jen začátek adventu, ale je to také čas, kdy vaše objednávky ještě můžou dorazit do Vánoc. Pak již nemáte jistotu a místo vánočního potěšení, dorazí novoroční překvapení. Tady je další várka inspirací na „Vychytávky z Číny“.

  1. Pro kutily
    Tipy pro kutily mám prostě rád. Dnešní za cenu 6 USD (v akci zde) je multifunkční nástroj, který profesionál asi neocení, ale pro domácí použití je to skvělá pomůcka.
  2. Zábava pro malé i velké
    Tahle trubková dráha (nebo je to tobogán?) určitě nepotěší jen děti, ale zahrají si s ní i rodiče. Její cena je vyšší (31 USD zde), ale i tak to stojí za vyzkoušení.
  3. Levná sluchátka
    Sluchátka od Xiaomi má již polovina mojí rodiny a známých, tak proč vám taky nedoporučit jedna bezdrátová. Jejich cena je jenom 17 USD (v akci zde) a jsou ideální pro všechny nadšené sportovce. Asi kromě bojových sportů a šachu je využijete kdekoli a hlavně černou barvu mají i v EU skladech.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.