Pamatujete si ještě na letošní MWC, kde způsobil nemalý poprask tenkrát ještě prototyp telefonu Vivo Apex? Pokud ano, tak si jistě pamatujete i na vydání přístrojů Vivo Nex a Vivo Nex S, které strhly lavinu vysunovací přední kamery a byly považovány za takové malé revolucionáře. Dnes můžeme prohlásit, že se chystá něco podobného. Jde o záhadný telefon a jeho výrobce je zatím neznámý.

Někteří tvrdí, že půjde o Vivo Nex 2 nebo Vivo Nex S2. Ať už je to jak chce, na YouTube kanálu Mrwhosetheboss se objevilo video, ve kterém je hlavním hrdinou právě tento přístroj. Tipař ve videu tvrdí, že záhadný telefon bude debutovat v prosinci/decembri a zdůrazňuje jeho tři inovativní funkce.

Přestože tipař drží telefon v rukou jeho design není zřetelný, protože je uložen v jakési poloprůhledné krabičce. Hlavní inovací by mělo být něco, co je nazýváno jako lunární prstenec. Jde o kruh, který je kolem modulu kamery a je opatřen LED diodou. Ta může sloužit pro různé notifikace a navíc to vypadá poměrně efektně.

Druhou inovací by měl být sekundární displej na zadní straně. Jak velký však bude není z videa zřejmé. A u třetí inovace se musíme vrátit k té první, tedy k „lunárnímu prstenci“. A vlastně i k modulu fotoaparátu. Ten by měl být využíván také jako selfie kamera a sekundární displej by v tomto případě sloužil jako hledáček. Trojitý fotoaparát by také mohl obsahovat 3D ToF (Time of Flight) senzor.

Podle všeho to vypadá, že toto video je začátkem větší propagační kampaně a je docela možné, že se skutečně jedná o telefon Vivo. Společnost podle nepotvrzených informací prý na telefonu se sekundárním displejem pracuje. A pokud skutečně má být telefon z videa uveden v průběhu prosince/decembra, jistě budou vbrzku následovat snad podrobnější informace o něm.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.