V současné době patří ke správné stavovské cti čínských výrobců mít v nabídce (nebo alespoň uvažovat) o modelu telefonu s dvoucifernou kapacitou RAM. A protože OnePlus samozřejmě chce náležet k těm nejlepším, tak se přímo nabízí pokusit se o podobný počin v nějaké té speciální edici svého posledního vlajkového modelu OnePlus 6T. A co, že to uši mé slyší o partnerství se závodní značkou McLaren ?

Ano, toto spojení je logické a tak by 11. prosince měla spatřit světlo světa speciální McLaren edice OnePlus 6T a hlavním tahákem by se určitě měla stát pořádná porce 10 GB RAM. Samozřejmě se dá očekávat i nějaká ta designová vychytávka, ale vyšší kapacita RAM by opravdu měla být jedinou hardwarovou novinkou v této edici, protože oznámených 256 GB vnitřního úložiště už existuje i u standardní varianty telefonu.

Samozřejmě je poměrně diskutabilní do jaké míry ke opravdu 10 GB RAM nutností a zda se dá výkonnostní posun nějak poznat. Každopádně jsme velmi zvědavi na cenu této speciální edice, ale ta bude výrazně záležet právě na případných designových změnách telefonu. Globální dostupnost této verze sice zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale všechny indicie tomu nasvědčují. Takže si můžeme z listu slavných auto výrobců odškrtnout další jméno a za chvíli už budou muset výrobci telefonů sáhnout k některým lehce slabším kapacitám. Elephone Special Trabant Edition 2019 ?