Konvertibilní tablety na platformě Windows jsou poměrně populárním řešením, protože splňují zároveň nároky na jednoduché tabletové ovládání pro konzumaci mediálního obsahu a po připojení klávesnicového doku zvládnou v klidu i nějakou tu opravdovou produktivní činnost. A čínští Chuwi mají s podobnými kousky opravdu bohaté zkušenosti a například starší Chuwi Hi10 Air je navzdory pokročilému věku stále poměrně dobrou volbou. Navíc když je ve slevě…

Chuwi Hi10 Air je právě takovým modelovým typem konvertibilního tabletu s dotykovým 10,1-palcovým IPS FullHD displejem a připojitelným klávesnicovým dokem. Tělo tabletu je celokovové a uvnitř najdeme čtyř-jádrový procesor Intel Atom X5-Z8350 platformy Cherry Trail, 4 GB RAM, 64 GB eMMC vnitřní paměti, microSD slot, USB Type-C port, microHDMI port, 6500 mAh kapacitu baterie s 5V/3A rychlo-nabíjením a samozřejmě systém Windows 10. Tloušťka Hi10 Air je pak pouhých 8.5 mm a váha 562 g.

A tento starý dobrý konvertibilní tablet si momentálně můžete na e-shopu Gearbest pořídit jen za 165.99 dolarů, tedy pokud uplatníte slevový kupón HSCHI10AIR. Takže pokud toužíte po nějakém levném konvertiblu, navíc i s podporou ovládání stylusem (konkrétně HiPen 2), tak je pro vás Chuwi Hi10 Air stále dobrou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.