Společnost Vernee vydala koncem loňského roku druhou verzi Vernee Mix 2, který měl původně 4 GB RAM paměti. U inovovaného Vernee Mix 2 se RAM zvedla na 6 GB, ale zbývající parametry jsou v podstatě stejné jako u verze se 4 GB RAM.

Displej je 6 palcový s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160×1080 pixelů. O výkon se stará procesor Helio P25, který doplňuje již zmiňovaných 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, kterou lez dále rozšířit o 128 GB. Baterie má kapacitu solidních 4200 mAh a podporu rychlého 9V/2A nabíjení.

Zadní panel okupuje duální fotoaparát, který je poskládán ze 13 MPix a 5 MPix snímačů. Ty jsou uloženy horizontálně v levém horním rohu a pod nimi je umístěn snímač otisků prstů. Přední selfie kamera je 8 MPix s LED bleskem. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS 1.0.

Tolik tedy stručný souhrn specifikací Vernee Mix 2. Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde také můžete telefon zakoupit v černé nebo modré barvě za 5249 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.