Notebooky Xiaomi jsou vyhlášené svým kvalitním zpracováním a díky cenové strategii patří ve srovnání s konkurencí k těm strojům, které mají navíc i velice solidní poměr cena/výkon. Jedním z nich je i Xiaomi Mi notebook s 15,6 palcovým displejem.

Tento notebook od Xiaomi patří k řadě s mírně odlehčenějšími parametry než Pro verze, ale na druhou stranu je cenově mnohem dostupnější. Mi notebook nabídne 15,6-palcový IPS displej s FullHD rozlišením, procesor Intel Core i5-8250U, 4 GB RAM, 128 GB SSD disk + 1 TB klasický disk.

Nesmíme zapomenout ani na samostatnou grafiku GeForce MX110 se 2 GB videopaměti, klávesnici s numerickým blokem, speciální chlazení se dvěma větráky, čtečku paměťových karet, 3x USB port (z toho 2x USB 3.0), HDMI, gigabitovou LAN a spoustu dalšího.

Jak již bylo v úvodu řečeno Xiaomi Mi notebook má nastavenu dobrou cenovku a můžete jej aktuálně pořídit za 548,69 euro na e-shopu Lightinthebox.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.