Existence telefonu Moto G7 Play byla jednou velkou neznámou. Mnozí nečekali, že se do její výroby Motorola vůbec pustí a příští roku uvede pouze modely Moto G7 a G7 Plus. Podle certifikačního výpisu FCC bychom se tedy tohoto modelu dočkat měli a můžeme si již dnes uvést některé jeho parametry a představit design.

Podle fotek, které jsou k dispozici, bude mít Moto G7 Play výřez nad displejem. Nepůjde však o kapkovitý výřez, který by měl mít Moto G7 Plus a Moto G7. Výřez bude poněkud širší a své místo tu najde přední fotoaparát, reproduktor a LED blesk.

Zadní panel telefonu je místem pro kruhový modul fotoaparát, který čítá jeden snímač. Pod ním se nachází logo společnosti, ve kterém najdeme čtečku otisků prstů. Na spodní hraně najdeme USB-C konektor a mikrofon. Tlačítka pro zapnutí/vypnutí a pro hlasitost jsou uložena na pravé hraně, na levé je slot pro SIM kartu a SD kartu. Horní hrana je místem pro 3,5 mm audio jack.

Podle dalších informací bude jako procesor použit Snapdragon 632 se 3/4 GB RAM a 16/32 GB interního úložiště. Moto G7 Play by měl být k dispozici v černé a stříbrné barvě, ale protože jeho uvedení je ještě daleko, je docela možné, že přibudou i další barevné varianty. Očekává se, že telefon poběží na Android Pie. Představení řady Moto G7 by se mělo uskutečnit během příštího roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.