Novinky, zvěsti a spekulace ohledně skládacího telefonu společnosti Samsung postupně nabírají na síle. Zatímco jsme již dozvěděli, že by se telefon mohl jmenovat Samsung Galaxy F, nový únik právě naznačil jak by mohla vypadat prodejní cena telefonu. Pokud se toto ukáže jako pravdivé, skládací telefon od Samsungu by mohl být stejně drahý nebo ještě dražší než LG Signature Edition (2018).

A to nebyl žádný levný kousek. Ačkoli každý z nás zřejmě očekává, že Samsung Galaxy F (jak se zřejmě bude nový skládací telefon od Samsungu jmenovat) nebude zrovna levným telefonem, nově uniklá informace hovoří o tom, že telefon by mohl stát více než 2.000 dolarů. Konkrétně zpráva hovoří o tom, že skládací telefon by se měl pohybovat v cenách od 1.500 liber (cca 1.925 dolarů) do 2.000 liber (2.565 dolarů).

Skládací telefon od Samsungu

Tento rozsah by dále naznačoval, že Samsung zřejmě přijde na trh s více než jednou variantou telefonu. Samsung zatím oficiálně neoznámil, kdy bude zařízení odhaleno, ale již se hovoří o tom, že představení Galaxy F by se mělo odehrát v březnu 2019, hned po uvedení Galaxy S10 v únoru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.