Ohodnoťte článek

Lenovo je připraveno uvolnit na trh svůj telefon se třemi foťáky a nyní již víme jak se telefon bude jmenovat. Jeho oficiálním názvem bude Lenovo Z5S. O tomto telefonu jsme se dozvěděli prvně, když se na čínském TENAA objevil výpis telefonu od Lenovo s označením L78071. Zatímco výpis odhalil design společně s některými jeho technickými specifikacemi, název telefon zůstal zahalen tajemstvím.

Potvrzení o názvu tohoto modelu jsme se dočkali od VP Lenova Chang Chenga, který reagoval na dotazy fanoušků na stránce Weibo a potvrdil, že se společnost chystá uvolnit smartphone se třemi kamerami a bude se jmenovat Lenovo Z5S.

Lenovo Z5S, přijde jako aktualizace výsuvného telefonu Lenovo Z5 Pro, ale samozřejmě bez výsuvné kamery.

Představa Lenova o telefonu se 16 zadními kamerami.

Až do nedávné doby jsme brali jako standard duální zadní kameru, to se však změnilo s příchodem Huawei P20 Pro a jeho trojitým fotoaparátem. Nyní se zdá, že se v příštím roce dočkáme přílivu smartphonů, které nebudou mít pouze tři zadní kamery, ale možná až 16 zadních kamer.

Zatímco Samsung již představil svůj smartphone se čtyřmi zadními kamerami, HMD Global a LG mobile tvrdí, že pracují na smartphonech s více zadními kamerami. A vize LG o smartphonu se 16 zadními kamerami byla již dokonce patentována.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.