Sehnat levná sluchátka není na čínských e-shopech opravdu nejmenší problém, ale kvalita občas bohužel lehce pokulhává, s tím se ostatně u produktů za extrémně nízké ceny tak nějak počítá. Někdy ale i čínské obchody dovedou velmi příjemně překvapit a nabídnout sluchátka slovutné značky za skvělé ceny, samozřejmě ještě vylepšené pomocí našeho slevového kupónu. A to je přesně případ sluchátek Samsung EG920, které koupíte na e-shopu Tomtop opravdu za hubičku.

Samsung EG920 jsou sluchátka do uší s hybridním designem, který pomáhá izolovat okolní ruchy a přispívá i k pohodlnosti nošení. Sluchátka jsou s klasickým 3.5 mm jackem na 1.2 m dlouhém kabelu, takže žádné velké experimenty s bezdrátovým připojením. Samozřejmostí je pak vestavěný mikrofon a ovládání na kabelu samotných sluchátek. Potěší i přidaná hodnota v podobě extra výměnných silikonových špuntů. A v nabídce navíc najdete tato sluchátka v několika barevných variantách.

Bleskové prodeje e-shopu Tomtop mají sluchátka Samsung EG920 za už tak skvělých 5,69 dolarů, ale proč si tuto cenu ještě nevylepšit, že ? Stačí použít náš slevový kupón HY2SMXN a dostanete se dokonce až na parádních 3.69 dolaru, což už se proste slovy klasika vyplatí. A kdo ví, možná se v Black Friday slevách na Tomtop schovávají i další podobné vychytávky, takže proč se pro jistotu nepodívat.