Ohodnoťte článek

Pořídit si nějaký ten TV box za směšné peníze dnes opravdu není problém, ale s tím jak se stále zvyšují nároky výkon, tak některé kousky už jsou poměrně dýchavičné. Ono utáhnout moderní 4K UHD rozlišení s HDR už ukousne pořádnou porci výkonu. A proto se vyplatí občas podívat i po nějakém tom výkonnějším modelu TV boxu, zvláště jestli je ve slevě v bleskových prodejích, jako například MAGICSEE N5 Max na e-shopu Gearbest.

MAGICSEE N5 Max se může pochlubit opravdu velmi solidní hardwarovou výbavou a bude tak rovnocenným partnerem vaší moderní televizi. Je vybaven například novým výkonným procesorem Amlogic S905X2 s grafikou Mali-G31MP2, 4 GB DDR4 RAM, 64 GB vnitřní paměti, Bluetooth 4.1, dualband Wi-Fi, gigabitovým Ethernetem, HDMI specifikace 2.1, USB 3.0 portem nebo podporou Dynamic HDR. Poradí si samozřejmě se 4K rozlišením s kodekem H.265 a tak se nemusíte výhledově obávat o dostatek šťávy pro váš obývací pokoj.

V bleskových prodejích e-shopu Gearbest je pak TV box MAGICSEE N5 Max k dispozici jen za 59.99 dolarů a nabídka je samozřejmě kusově omezena. Ale nebojte, navzdory nákupnímu šílenství na Black Friday by ještě pár kousků mělo určitě zbývat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.