Pořídit si nějaký ten TV box za směšné peníze dnes opravdu není problém, ale s tím jak se stále zvyšují nároky výkon, tak některé kousky už jsou poměrně dýchavičné. Ono utáhnout moderní 4K UHD rozlišení s HDR už ukousne pořádnou porci výkonu. A proto se vyplatí občas podívat i po nějakém tom výkonnějším modelu TV boxu, zvláště jestli je ve slevě v bleskových prodejích, jako například MAGICSEE N5 Max na e-shopu Gearbest.

MAGICSEE N5 Max se může pochlubit opravdu velmi solidní hardwarovou výbavou a bude tak rovnocenným partnerem vaší moderní televizi. Je vybaven například novým výkonným procesorem Amlogic S905X2 s grafikou Mali-G31MP2, 4 GB DDR4 RAM, 64 GB vnitřní paměti, Bluetooth 4.1, dualband Wi-Fi, gigabitovým Ethernetem, HDMI specifikace 2.1, USB 3.0 portem nebo podporou Dynamic HDR. Poradí si samozřejmě se 4K rozlišením s kodekem H.265 a tak se nemusíte výhledově obávat o dostatek šťávy pro váš obývací pokoj.

V bleskových prodejích e-shopu Gearbest je pak TV box MAGICSEE N5 Max k dispozici jen za 59.99 dolarů a nabídka je samozřejmě kusově omezena. Ale nebojte, navzdory nákupnímu šílenství na Black Friday by ještě pár kousků mělo určitě zbývat.