Známý a i u nás oblíbený čínský e-shop Lightinthebox nás zásobujeme slevovými kupóny a speciálními akcemi už nějaký ten pátek a dnes tomu nebude jinak. Sice se jedná o Black Friday slevy jen velmi rámcově, ale darované slevě na dolary nekoukej. Podíváme se na zoubek dvojici telefonu z opravdu diametrálně odlišných stran mobilního spektra a třeba vás jeden z nich zaujme. Tedy jeden by určitě měl…

Oním šťastlivcem by měl být určitě specializovaný herní Xiaomi Black Shark v globální verzi, který může nabídnout opravdu výborný základ i výkon pro vaše herní eskapády. Je vybaven například 5,99-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesorem Snapdragon 845, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitou baterie, 20 Mpix +12 Mpix zadním duálním fotoaparátem, 20 Mpix selfie kamerkou, systémem MIUI nebo doplňkovým gamepad nástavcem pro pohodlnější hraní. A k mání je díky slevovému kupónu LITBBFBS2 jen za $409.99/€361.87.

Na druhé straně mobilního spektra pak máme jednoho staříka od oblíbenců minulých dob LeEco Coolpad Cool1 s 5,5-palcovým FullHD 16:9 displejem, procesorem Snapdragon 652, 4 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 4060 mAh baterii s 5V/2A rychlo-nabíjením, 13 Mpix + 13 Mpix zadním duálním fotoaparátem, 8 Mpix selfie kamerku, čtečkou otisků prstů a systémem Android 6 Marshmallow. Na druhou stranu je však k dispozici opravdu za dumpingovou cenu $94.99/€83.02.

Tyto dva kousky jsou samozřejmě jen ochutnávkou celého sortimentu e-shopu Lightinthebox, který je navíc u příležitosti Black Friday a Cyber Monday protkán celou řadou slev a cenovým škrtů. Takže určitě neublíží se mrknout na kompletní nabídku.