Vernee X se do prodeje dostal těsně před loňskými Vánocemi a pozornost zákazníků přitáhly dva duální fotoaparáty a osmi jádrový procesor Helio P23.

Nejen to však zaujalo potenciální kupce. Ty, kteří u svého telefonu očekávají dlouhou výdrž, by mohla přitáhnout obří baterie s kapacitou 6200 mAh a podporou rychlého 9V/2A nabíjení. Ve srovnání s telefony ve stejné cenové relaci je baterie Vernee X o 35% větší.

Telefon má velkou 6 palcovou obrazovku s FullHD rozlišením a poměrem stran 18:9. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony. K tomu přispívá také 2.5D zakřivení.

Procesor Helio P23 doplňuje 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště, což by mělo zaručit plynulý a hladký chod telefonu. Operačním systémem je Android 7.1.

Vernee X má duální fotoaparát jak na zadní, tak i přední straně. Zadní foto kombo je složeno z 16 MPix a 5 Mpix snímačů s podporou PDAF. Na čelním panelu najdeme kombinaci 13 a 5 MPix snímačů.

Pokud vám nestačí tento stručný souhrn parametrů a o koupi telefonu uvažujete, můžete se podívat na naši recenzi, kde je podrobně popsáno jak Vernee X funguje v praxi. Telefon si můžete koupit na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 4799 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.