Černý pátek zasáhl i e-shop GeekBuying. Zlevnili velké množství produktů a k nim navíc nabízejí různé slevové kupóny, které ještě ceny sníží a celková útrata tak neudělá průvan na vaše kontu.

Kromě toho zde najdete bleskové prodeje, denní slevy na vybrané zboží, slevy na oblíbené produkty, je toho prostě spousta a stačí jen pořádně projít stránky GeekBuying a vybrat podle své potřeby a vkusu.

Vraťme se ale zpět ke slevovým kupónům. Ty můžete využít pro slevu vašeho celkového nákupu, který máte v košíku. Slevy se odvíjejí podle toho, za kolik jste nakoupili. Tyto slevové kupóny tak ještě sníží cenu u již zlevněného zboží.

Takže například kupón ve tvaru GKBBF02 cenu vašeho celkového nákupu sníží ještě o 2 dolary, pokud jste se moc nerozjeli a nakoupili jen za 10 dolarů. Kupón ve tvaru GKBBF05 můžete uplatnit při nákupu za více než 30 dolarů a cena nákupu bude ponížena o 5 dolarů.

Jestliže nakoupíte za více než 70 dolarů a použijete kupón ve tvaru GKBBF07, cena celkového nákupu spadne o dalších 7 dolarů. Podobně tomu je i v případě kupónu ve tvaru GKBBF10, tady platí, že celkový nákup nad 100 dolarů bude snížen o dalších 10 dolarů.

Kupón ve tvaru GKBBF20 zajistí slevu 20 dolarů, pokud jste provedli nákup za 200 dolarů. A poslední kupón GKBBF50 sníží cenu vašeho celkového nákupu o 50 dolarů v případě, že jste se pořádně rozšoupli a nakoupili za 700 dolarů. Slevy jsou to určitě lákavé, takže proč je nevyužít. Black Friday končí až o půlnoci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.