Black Friday, vzhledem k tomu, že jde o poslední velikou slevovou akci před Vánoci, přináší slevy úplně na všechno. Není to jen elektronika, věci do domácnosti a oblečení. Zlevněny jsou i hračky. Můžete si tedy pořídit například hrací skříňku ve stylu Harryho Pottera.

Tato hrací skříňka funguje na principu automatofonu. Je tedy mechanická, nepotřebuje baterii ani jiný zdroj energie. Stačí jen zatočit kličkou a ozve se melodie z populární ságy o malém kouzelníkovi z Bradavic.

Skříňka je poměrně malá s rozměry 6,2×5×3,7 cm. Je vyrobena z gravírovaného dřeva s velmi unikátním vzorem. Uvnitř je váleček a jehličkový mechanismus, který při otáčení kličkou hraje. Jak vše funguje můžete omrknout ve videu.

Pokud tedy máte doma malého fanouška Harryho Pottera, nebo jste sběrateli kuriozit, můžete si tuto vintage hrací skříňku pořídit za pár kaček na e-shopu Tomtop. Cena v rámci Black Friday spadla na 3,99 dolarů. Jestli byste si raději koupili se slevou něco jiného, můžete také zabrouzdat na stránku se slevovou akcí k Černému pátku, kde najdete hromady produktů a až 70% slevy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.