Ačkoli se samozřejmě ve valné většině článků věnujeme přímo čínských produktům, tak si občas neodpustíme i menší výlet do čínských obchodů prodávajících i další zajímavé zboží. A takovým obchodem je právě Movilshacks, kde seženete za skvělé ceny repasované produkty Apple a spoustu luxusního příslušenství. A na Black Friday se samozřejmě dočkáme i pořádně masivní porce slev.

Takže co byste třeba říkali takovému repasovanému iPhone 6 za pouhých 191.63 euro ? Stačí použít slevový kupón UNSMAT a je váš. Nebo se jen mrknete o generaci dále a najdete repasovaný iPhone 6S se 128 GB vnitřní paměti jen za 254.12 euro se slevovým kupónem FPSTBN. Pořád málo moderní ? Pak se přímo nabízí repasovaný iPhone 8 se skleněnými zády jen za 559.99 euro pomocí slevového kupónu WAINDE.

Kromě repasovaných iPhonů najdete na Movilshacks pořádnou fůru značkového příslušenství doslova za hubičku, protože třeba v kategorii produktů za 0.99 euro jsou k nalezení třeba sluchátka In-ear Piston Binaural Stereo Earphones nebo Lightning to USB Type-C adaptér.

A jen o kategorii výše pak najdeme za 5.99 euro třeba sluchátka S530 invisible Bluetooth earphonesS6 sports earphones nebo AirPods style HBQ 17L earbuds. A ještě o krůček výše v kategorii za 9.99 euro se dají nalézt třeba sluchátka JBL C100SI high quality earphonesApple EarPods  nebo bezdrátová nabíječka F10.

To je samozřejmě opět jen lehký nástřel produktů dostupných za velmi nízké cena na Black Friday na e-shopu Movilshacks, takže se určitě mrkněte i na jejich kompletní nabídku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.