Černý pátek jede na plné obrátky a speciální slevy létají kam se podíváš. Na e-shopu Cafago je aktuálně zlevněna i fleška SanDisk CZ600, takže pokud sháníte malé a přenosné úložiště pro vaše data, může to být dobrý tip na koupi.

SanDisk CZ600 USB 3.0 je nabízen hned v několika verzích a paměťových velikostech. Jmenovitě jde o 16 GB, 32 GB, 64 GB a 128 GB. Na flešku můžete jednoduše uložit v podstatě cokoli, co chcete přenést a následně přehrát v jiném zařízení. Ať už jsou to vaše data, hudba, fotky a nebo videa.

Disk funguje automaticky podle principu „plug and play“ a není nutno jej nějak speciálně instalovat. Tělo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které by měly zaručit dlouhou životnost. SanDisky CZ600 podporuje i ochranu dat, kdy je můžete zabezpečit ochranným kódem. Přenosová rychlost je až 130 MB/s. Fleška jako taková váží pouhých 17 gramů a její rozměry jsou 60×21 mm.

Na e-shopu Cafago je aktuálně SanDisk CZ600 nabízen se speciální slevou a zaplatíte za něj pouze 20,89 euro. Sleva potrvá do konce měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.