Chystáte se na Black Friday pořídit nějakého toho domácího pomocníka ? Závidíte sousedovi automatického robota a plánujete začít experimentovat s vlastní Skynetem ? Pak se vám určitě bude hodit dnešní nabídka z e-shopu Lightinthebox, protože je v ní nabízen mimo jiné i velmi zajímavý robotický vysavač Haier XShuai HXS-C3.

Haier XShuai HXS-C3 (neboli po našem „šohaj“ či „šuhaj“) není jen tak obyčejný robotický vysavač, protože má vestavěnou i kamerku a není tak problém s ním na dálku monitorovat domácí prostoru pomocí technologie podobné video-hovorům Facetime nebo Skype. A samozřejmě funkce chytrého vysavače jsou také pokročilé s inteligentním plánováním trasy, gyroskopem a dalšími senzory od Epsonu, 14.8V 2600 mAh baterií pro zhruba dvě hodiny provozu, výkonný motor Nidec, případně hlasové ovládání s podporou Amazon Alexa. To vše za pouhých $155.99/€143.50.

A kdyby snad náhodou byl provoz robotického vysavače nějak hlučný, tak se mohou hodit třeba bezdrátová sluchátka značky WAZA. Ať už by se jednalo o pecky do uší WAZA X1 s Bluetooth 4.1 APTX podporou nebo IPX5 certifikací jen za $8.87/€8.16, nebo náhlavní bezdrátová sluchátka WAZA HA01 s možností připojení i pomocí klasického 3.5mm jacku jen za $7.89/€7.26.