Na Black Friday, čili slavný prodejní Černý pátek se v podstatě většina výrobců snaží trumfnout konkurenci výší sleva a nezdolní čínští výrobci chytrých nositelností No.1 samozřejmě nejsou výjimkou. A na Black Friday tak mají zákazníci možnost si najít něco zajímavého v jejich nabídce až s 50 % slevou, takže se určitě vyplatí si projít jejich produkty buď na Gearbestu, DTNO.1 oficiálních obchodě na Aliexpressu případně KKTick obchodě opět na Aliexpressu. A na Gearbestu jsou jako bonus i nějaké ty Lucky bags s náhodnými výhrami.

Mezi produkty této značky nalezneme i velmi zajímavé novinky jako jsou třeba nové No. G12, které nabízí ocelové tělo s výborným opracováním, 1,3-palcovým barevným 3D dotykovým displejem chráněným Gorilla Glass 3, odnímatelným 22mm páskem, certifikací odolnosti proti vodě IP67, monitorem pohybu, monitorem srdečního tepu, spánku, kroků a dalších. Dále se dočkáme kompletní podpory notifikací, multifunkční aplikace, Bluetoothu 4.2, G-senzoru K-KX023 a baterie by měla vydržet (dle tvrzení výrobce) až týden a spoustu dalších vymožeností.

K příležitosti Black Friday si pro nás No.1 také na svých oficiálních Facebookových stránkách nachystali i malou soutěž o čtyři kusy chytrých hodinek F18 a pár 50 % slevových kupónů. Pravidla jsou poměrně triviální a točí se jen kolem sdílení na sociálních sítích, takže se určitě na stránky soutěže podívejte a zapojte se.