Kolem údajně chystaného telefonu Asus Zenfone Max Pro M2 je od včerejška tak trochu halo. Nejdřív se objevil ve videu na YouTube kanálu GadgetsNow, odkud byl po několika minutách stažen a následně na to se na twitterovém účtu Asus Indonesia vyloupl teaser, který na existenci telefonu nenápadně upozorňuje.

Nejen že upozorňuje, ale tak trochu se nás snaží uvést v omyl, že Max Pro M2 má trojitou zadní kameru a ono to tak ve skutečnosti není. To bylo zřejmé z videa, které bylo již staženo a to, co vypadá jako třetí snímač vertikálního fotoaparátu je vlastně LED blesk.

Ale abych jen nehaněli. Na teaseru je i pravdivá informace. Podle ní bude telefon s šíleným názvem Asus Zenfone Max Pro M2 uveden 11. prosince/decembra a bude mít baterii s kapacitou 5000 mAh. Podle upoutávky bude přístroj výkonný a hashtag #NextGenerationGaming naznačuje, že bude mít co do činění s hraním her.

Jak vše nakonec v reálu dopadne počkejme do oficiální představovačky telefonu. I když je docela možné, že nějaké bližší informace se k nám dostanou ještě dříve.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.