Už se pomalu dostáváte do provozní teploty během čekání na výprodeje spojené s Black Friday ? Pokud ano, tak pro vás dnes máme malou ochutnávku přímo z Ebay, abyste se nemuseli strachovat o komplikovanější nakupování skrze čínské e-shopy. Ale zlevněné produkty v nabídce samozřejmě čínské jsou, takže bez obav. Mrkneme na jeden telefon s obří kapacitou baterie a dojde i na USB vychytávku pro dlouhé zimní večery.

Zmíněným telefonem je Ulefone Power 5, který může nabídnout 13.000 mAh kapacitu baterie, což jistě uznáte, že se jen tak nevidí a telefon určitě vydrží na jedno nabití hezkých pár dní. Uvnitř odolného těla z kovu a plastu se skrývá 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením, octa-core procesor Mediatek Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 21 Mpix + 5 Mpix duální fotoaparát, dvě přední selfie kamerky, Face ID technologie, čtečka otisků prstů nebo systém Android 8.1 Oreo. A k mání je toto monstrum na Ebayi jen za 250.99 dolarů.

Zima už klepe na dveře a právě na mrazivé dny pro vás máme jednu poněkud netradiční vychytávku. Co takhle si pořídit zahřívací vestu napájenou z USB portu ? Samozřejmě se neočekává, že se připojíte kabelem do zásuvky s nabíječkou, ale co třeba využít powerbanku v kapse nebo telefon s obří baterií (jako je třeba výše zmíněný Ulefone Power 5) s funkcí zpětného dobíjení ? Vest má 5 topivých panelů z uhlíkových vláken a vyhřívání je ve třech úrovních, od 45°C, přes 55°C ažpo 65°C. Navíc se dá vesta i klidně vyprat a k sehnání je v mnoha různých velikostech. Třeba na ranní rybaření nebo lyžování je jako vyšitá. A na Ebayi ji momentálně najdete jen za 24.99 dolaru.