Slevy na Black Friday budou samozřejmě na drtivou většinu sortimentu čínských obchodů, ale dnes se podíváme konkrétně na kategorii zařízení pro domácí audio-vizuální vyřádění. A pro klid duše zůstaneme čistě u produktů značky Xiaomi z nabídky e-shopu Lightinthebox, takže máte jistotu jak kvality zboží, tak samotného obchodu a doručení.

Základem pořádného obývacího pokoje je buď masivní televize, nebo pro fajnšmekry projektor s monstrózní úhlopříčkou. A k tomu účelu by se určitě velmi hodil laserový projektor Xiaomi Mi Projector s ultra nízkou projekční vzdáleností, kdy z pouhých 50 cm vykouzlíte 150-palcový obraz. Projektor využívá technologie ALPD 3.0 od Appotronics a zvládne jas až 5000 lumenů s kontrastem až 3000:1. Pokrytí NTSC je navíc více než 85%, takže věrné podání barev a detailů je zaručeno. Navíc má projektor vestavěný systém Android 6.0 s quad-core procesorem, 2 GB RAM a 16 GB paměti, takže operuje klidně i samostatně. Z EU skladu e-shopu Lightinthebox je k dostání za výživných $1,583.06/€ 1,383.60 se slevovým kupónem BLACKFRI200.

A pokud už jste vlastníkem pořádně velké televize a po projektoru zrovna netoužíte, tak je přímo pro vás nový Xiaomi Mi Box S v mezinárodní verzi. Jedná se o velmi pokročilý TV Box skvěle vybavený k přehrávání 4K HDR obsahu s 60fps, který může nabídnout quad-core A53 procesor, 2 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti, dual band Wi-Fi, Bluetooth, vestavěný Chromecast nebo systém Android 8.1 Oreo.  Samozřejmostí je pak přibalené dálkové ovládání a tento TV box najdete ve slevě jen za $57.99/€49.54 díky slevovému kupónu LITBMIBOXS.