Telefony řady Redmi od Xiaomi patří na našem trhu dlouhodobě k nejpopulárnějším a nejlépe prodávaným kousků vůbec, takže není velkým překvapením, že se na ně často zaměřují i slevové akce čínských e-shopů. A našinec může jen zajásat, když se taková slevová akce objeví i evropském skladu zmíněného čínského e-shopu, čímž odpadnout otravné celní a daňové problémy. Takže co byste říkali na zlevněný Xiaomi Redmi Note 6 Pro z evropského skladu Gearbestu ?

Jak jistě víte, tak Xiaomi Redmi Note 6 Pro je vybaveno 6,26-palcovým IPS displejem s FullHD+ rozlišením 2280×1080 pixelů a poměrem stran 19:9, procesorem Snapdragon 636, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 5 Mpix zadním duálním fotoaparátem s AI, duální 20 Mpix + 2 Mpix přední selfie kamerkou s AI, hybridním dual SIM slotem, 4000 mAh kapacitou baterie, čtečkou otisků prstů, systémem MIUI a našimi kompletními LTE frekvencemi.

A jak to vypadá s cenou ? V bleskových prodejích na polském skladu e-shopu Gearbest (aneb Fast-08) je telefon k mání oficiálně za 189.99 dolarů, ale díky současně probíhající akci z ceny ještě ukrojíme deset dolarů na finální sumu 179.99 dolarů. Telefon je v nabídce v modré a černé variantě a rozhodně vás nezklame.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.