Telefon Vernee V2 Pro je dalším kouskem v portfoliu společnosti Vernee, o kterém lze říci, že vzhledem neurazí manažery a svou odolností by mohl potěšit ty, kteří telefon berou s sebou i na cesty do přírody.

Přestože má nezbytnou certifikaci IP68, odolnou konstrukci s rámem z magnalia, což je slitina hliníku a hořčíku, která je velmi tvrdá, budí dojem elegantního šviháka. Na odolnosti přidávají i zesílené TPU rohy a podle výrobce by měl Vernee V2 Pro přežít i fungování v extrémních teplotních podmínkách od -30°C do 60°C.

Displej má úhlopříčku 5,99 palce s FullHD+ rozlišením a ochranným sklem Gorilla Glass. Jako procesor byl použit osmi jádrový Helio P23 a maximálním taktem 2,5 GHz, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti. Operačním systémem je Android 8.1 Oreo s nadstavbou VOS.

Ve foto výbavě najdeme zadní duální fotoaparát se snímači 16 MPix + 5 MPix a přední kameru tvoří dvojice 13 MPix a 5 MPix senzorů. Určitě zaujme i kapacita baterie, která dosáhla na 6200 mAh a má podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Výrobce dokonce nezapomněl přidat i NFC, senzor tepové frekvence, snímač otisků a globální LTE.

Pokud vás parametry Vernee V2 Pro zaujaly, více se o něm můžete dozvědět na oficiálních stránkách Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 7759 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.