Společnost Meitu sice včera potvrdila svou strategickou spolupráci s Xiaomi, ale zdá se, že výrobu svých vlastních přístrojů ještě neuložili k ledu. Na Tenaa se totiž objevil telefon Meitu, který nese kódové označení MP1801 a zaujme tím, že má trojitou přední kameru.

U Meitu to vlastně ani nepřekvapí, protože jejich přístroje byly vždy silně orientovány na selfie kameru a technologie s ní spojené. Podle Tenaa tvoří přední kameru snímače s rozlišením 12 MPix, 20 MPix a 8 MPix. O jaké typy senzorů jde a jaké budou jejich funkce se však z výpisu nedočteme.

Pokud se podíváme na obrázek čelního panelu, nelze si nepovšimnout obřího horního výřezu nad displejem. Opravdu něco tak velikého tu zatím nebylo. Displej jako takový má úhlopříčku 6,21 palce a FullHD+ rozlišení. Nespecifikovaný procesor by měl mít maximální takt 2,6 GHz. Doplní jej 8 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB interní paměti.

Zadní duální fotoaparát je kombo 12 MPix a 8 MPix snímačů. Baterie telefonu má 3400 mAh a operačním systémem je Android Pie. Vzhled telefonu se drží designové linie Meitu, který se ne každému musí líbit. Kdy by mohl být telefon Meitu uveden není známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.