Bezdrátová sluchátka jsou v poslední době získávají na popularitě. Ocení je hlavně aktivní sportovci, kterým by například při běhu nebo jízdě na kole mohly dráty překážet. Navíc spousta moderních telefonů přestává nabízet 3,5 mm audio jack, takže je bezdrátová cesta pro mnohé uživatele vhodným řešením.

Dnes tu pro vás máme jeden tip na bezdrátová sportovní sluchátka BY69S. Krátký kabel, který je spojuje, lze pohodlně vést za krkem, vás při sportu nebude omezovat. Sluchátka lze spojit magnetem, takže je po ukončení sportovní aktivity může nosit spojená kolem krku.

Bezdrátová sluchátka podporují Bluetooth 4.2 s EDR, který zajistí kvalitní přenos zvuku, silný signál a díky tomu jsou sluchátka kompatibilní téměř s každým zařízením podporujícím BT. Na ovládacím panelu najdeme tlačítka pro přehrávání hudby, ovládání hlasitosti a přijetí nebo ukončení hovoru. Je zde také mikrofon, takže sluchátka lze používat i jako hands-free.

Další detaily o parametrech sluchátek naleznete na stránce e-shopu Tomtop, kde jsou aktuálně nabízena za přijatelnou cenu 6,24 dolarů. A pokud byste si rádi pořídili nějaké další produkty se slevou nebo slevovým kupónem, můžete se podívat na akci Black Friday, která na Tomptop stále běží.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.