Nakupování na Black Friday je ideální příležitostí pořídit si nějaký ten nový technologický zázrak, ale kromě osobních gadgetů jsou samozřejmě i v nabídce nějaké ty kousky do domácnosti. A popularita robotických vysavačů je na vzestupu, protože si musíme přiznat, že lenost je na vzestupu už velmi dlouho. A mezi kvanty dostupných čínských značek se svojí kvalitou určitě vymykají robo-vysavače značky Xiaomi, konkrétně pak Roborock S50 je opravdu skvělý. Takže co takhle si ho pořídit na Black Friday ve slevě z eshopu Geekmaxi a evropského skladu ?

Xiaomi Roborock S50 je skvěle vybaven nejen k vysávání, ale i k vytírání podlahy, takže na něm můžete s klidným svědomím nechat pořádnou porci domácích prací. Díky celému zástupu senzorů se jen tak někde nezasekne, bude si plánovat ideální čistící trasu a ovládání pomocí aplikace na telefonu je jen třešničkou na dortu. Navíc se specifikacemi jako je super silné 2000Pa sání nebo masivní 5200 mAh kapacita baterie je S50 opravdu špičkou v oboru. A se slevovým kupónem LWEECH82 jen za 359.99€ eurosi ho navíc na e-shopu Geekmaxi můžete pořídit a jako bonus navíc dostanete i nějaké to příslušenství jako filter a sady extra kartáčů. A zmínili jsme už že jde o doručení z EU skladu ?

Samozřejmě slevy na Black Friday s tímto produktem na e-shopu Geekmaxi zdaleka nekončí a protože je spousta nabídek také z evropského skladu, tak jde pro našince o mnohem lákavější koupi, protože odpadají celní a daňové problémy. Takže určitě neublíží se do obchodu podívat pořádně, protože třeba vás něco zaujme a vánoční nákupy už také pomalu klepou na dveře. Co třeba taková stylová Nubia Z17 Lite se slevovým kupónem FF9QEYYX  jen za 124.99 euro ? Samozřejmě opět z EU skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.