Popularita akčních kamer se v poslední době úměrně zvyšuje v závislosti na rostoucí kvalitě a padající ceně a my pro vás dnes máme jednu takovou, co rozhodně stojí za hřích. Navíc je EKEN Alfawise V50 Pro momentálně k dostání v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest, takže pokud někdy byl ideální čas na její pořízení, tak je to právě teď.

Akční kamerka EKEN Alfawise V50 Pro nabízí skvělé parametry a je schopná pořizovat videa ve 4K UHD kvalitě nebo 12 Mpix fotografie díky výkonnému čipu Ambarella A12S75. Čočka s rybím okem má navíc širokoúhlá záběr 170-stupňů. Kamerka nabídne i 2-palcovou obrazovku, dálkové ovládání pomocí Wi-Fi, 1050 mAh kapacitu baterie, kompaktní rozměry slot na microSD kartu a spoustu dalšího. V balení je navíc i velmi bohatá nabídka doplňkového příslušenství, ať už se jedná o vodotěsný obal, držák na helmu, tripod, dálkové ovládání a další.

A bleskové prodeje e-shopu Gearbest navíc snížily cenu akční kamerky EKEN Alfawise V50 Pro jen na 57.99 dolarů, takže na buben jejím pořízením rozhodně nepřijdete. A za ty peníze jde opravdu o zajímavou koupi, zejména vzhledem k nabitému obsahu balení.