Nákupy technického doplňkového příslušenství a počítačových vychytávek jsou skoro ve všech případech výrazně levnější v čínských e-shopech a není tak v podstatě jediný důvod k jejich pořízení jinde. Přece jen u nákupu za pár dolarů se tolik netrápíte s problematičtější zárukou. Takže pokud momentálně hledáte nějakou tu paměťovou kartu nebo myš k počítači, tak by se vám mohly hodit slevy z e-shopu Lightinthebox.

Paměťové karty jsou v poslední době opravdu až směšně levné a není tak problém si pořídit nějaké to microSD rozšíření vnitřní paměti pro váš telefon, tablet nebo fotoaparát. Takže co třeba takový Sandisk Ultra s kapacitou 32 GB a certifikacemi UHS-I U1 Class 10 jen za $5.13/€4.72 ? Případně pokud potřebujete více prostoru tak se přímo nabízí Samsung EVO Plus s kapacitou 128 GB a certifikacemi UHS-I U3 jen za $25.99/€23.91.

To stejné se dá říci asi i o počítačových hlodavcích, protože bez myši si prostě ovládání počítače nedovedeme představit. Takže se určitě může hodit třeba Xiaomi portable optical mouse s duálním připojením pomocí Wi-Fi/Bluetooth jen za $16.99/€15.63. Nebo pokud patříte k milovníkům her, tak MORZZOR Wireless gaming mouse s bezdrátovým připojením a nastavitelným DPI jen za $10.99/€10.11.

Pokud máte rádi ticho, tak vás třeba zaujme i MORZZOR Silent Wireless mouse s tichým provozem a LED osvětlením jen za $10.67/€9.82. A chybět nesmí ani zástupce známé značky Motospeed a tentokráte se jedná o klasickou drátovou myšku V30 s pokročilým nastavením DPI a nastavitelným LED podsvícením, která přijde jen na $15.99/€14.71. Tak co, vybrali jste si ?