Chytré hodinky čínské provenience se v poslední době také ustálily na úsporných modelech založených na spoustě fitness funkcí a dříve tak populární kousky s výkonnými procesory a sloty na SIM kartu jsou na vymření. Ale samozřejmě najdeme i některé výjimky potvrzující pravidlo a často jde o velmi zajímavé kousky, jako je například LEMFO LEM7. A ty jsou navíc momentálně k dostání v bleskových prodejích e-shopu Gearbest.

A LEMFO LEM7 se na první pohled výbavou netváří skoro ani jako hodinky, ale jako chytrý telefon se vším všudy, protože disponují procesorem MT6737M, 1 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, nano-SIM slotem s podporou 4G internetu (včetně našich kompletních frekvencí), 2 Mpix fotoaparátem, GPS, 580 mAh baterií a systémem Android 7. Navíc 1,39-palcový barevný dotykový kruhový AMOLED skvěle vypadá a navíc šetří baterii. Samozřejmostí jsou i fitness funkce, krokoměr, měření tepu a jiné. Potěší určitě i napájecí dok pro jednoduché dobíjení.

A rozhodně neublíží ani to, že jsou chytré hodinky LEMFO LEM7 momentálně v nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago za 100,16 euro s dopravou zdarma až do 30.listopadu. Dobří lidé z Cafago navíc slíbili v případě zachycení zásilky horlivými celníky proplacení nákladů, stačí je pak kontaktovat na emailové adrese service@cafago.com,.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.