V portfoliu společnosti Vernee nenajdeme jen telefony s klasickým designem. Koncem loňského roku se jejich nabídka rozšířila i o telefon outdoorový, nebo chcete-li, odolný. Tím je právě Vernee Active.

Společnost celkem zdařile u tohoto telefonu skloubila odolnost a vzhled klasického přístroje. Pravda, Vernee Active je celkově sice trochu robustnější, ale jeho tělo je stále poměrně štíhlé. Při výrobě bylo použito kevlaru, rohy a rám přístroje jsou vyztuženy. Nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G. Konektory chrání pevné krytky.

JDI displej Vernee Active má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Telefon pohání osmi jádrový procesor Helio P25 s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 4200 mAh a podporu 9V/2A rychlého nabíjení.

Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna. Ve foto výbavě najdeme zadní fotoaparát s rozlišením 16 MPix, PDAF a světelností f/2.2. Přední kamera je 8 MPix.

Pokud vás tedy tento odolňák s tělem klasika zaujal, mrkněte na naši recenzi a na stránky oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde najdete nejen další podrobnosti, ale můžete Vernee Active aktuálně zakoupit za 7490 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.