Ohodnoťte článek

Dlouho očekávaný Oukitel U23 dnes konečně dorazil na předprodejové virtuální pulty obchodů, protože od 19. do 30. listopadu budou mít zákazníci možnost si tento telefon pořídit jen za 199.99 dolarů. A to nezní jako špatná cena vzhledem k solidní výbavě a několika extra tahákům jako je „měňavý“ barevný design nebo bezdrátové nabíjení. Oficiální cena pak po skončení předprodejů bude výrazně vyšší, takže ideální moment k pořízení je právě teď.

Tedy pokud neplánujete nakupovat z evropské distribuce… Vzhledem k nějakým blíže neupřesněným zádrhelům se totiž Oukitel U23 dostane na trh nejdříve jako mimoevropská verze a až v průběhu prosince by měla následovat oficiální evropská. S největší pravděpodobností se jedná o nějakou chybějící certifikace pro trh EU, i když by obě verze měly být zcela identické jak vzhledem, výbavou i cenou. Podle listingu má i mimoevropská verze naše kompletní LTE, ale pokud jde o chybějící certifikaci, tak člověk riskuje při koupi telefonu zabavení celníky.

Každopádně Oukitel U23 může nabídnout 6,18-palcový vykousnutý displej s FullHD+ rozlišením 2246 x 1080 pixelů, parádně vypadající blýskavý modro-fialový zadní kryt, procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 3500 mAh kapacitu baterie s 10W bezdrátovým nabíjením, 16 Mpix + 2 Mpix zadní fotoaparáty s hlavním senzorem Samsung S5K3P9 (f/2.0), 8 Mpix selfie kamerku Samsung S5K4H7 nebo operační systém Android 8.1 Oreo.

This slideshow requires JavaScript.

Na facebookových stránkých Oukitelu je už také k dispozici i soutěž o nějaký ten kousek zdarma, tak proč se nezapojit. Telefon je už i v nabídce oficiálního obchodu za zmíněných 199.99 dolarů pomocí slevového kupónu, ale osobně bych ještě s pořízením vyčkal, dokud se nevyjasní přesné důvody odsunutí vydání EU verze telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.