Po levném zboží z dnešních Vychytávek z Číny tu máme pár dalších zlevněných gadgetů, které tentokrát najdete na e-shopu Lightinthebox. A protože moře slev je hluboké, pojďme se do něj ponořit.

Máte starost o pořádné zabezpečení vašeho domu nebo bytu? A jediné co vám chybý je bezpečnostní kamera? Třeba by se mohla hodit inteligentní IP kamera Xiaomi Dafang. Kamera nabízí rozlišení až 1080p, WiFi připojení, otočný gimbal, noční vidění, detekci pohybu a obousměrný přenos zvuku. Samozřejmě ji lze ovládat pomocí telefonu. Kameru Xiaomi Dafang můžete pořídit za 23,99 doalrů/22,31 euro.

Do domácnosti se určitě může hodit také zesilovač signálu z dílen Xiaomi, Mijia Wi-Fi Amplifier 2. Díky novému vylepšenému designu s duální anténou je přenosová rychlost až 300 Mbps a spárování je velmi jednoduché. Najednou můžete připojit až 16 zařízení a zajistit tak velmi dobré bezdrátové pokrytí. Xiaomi Mijia Wi-Fi Amplifier 2 je navíc velmi levný a pořídit jej můžete už za 5,29 dolarů/4,92 euro.

Hodila by se vám opravdu velmi malá a snadno přenosná kamera? Mini SQ18 je tu a pohodlně se vejde do dlaně a do kapsy. Má FullHD rozlišení, umí detekovat pohyb a je vybavena také nočním viděním. Baterie má kapacitu 180 mAh. Její cena není nijak závratná. Na Lightinthebox ji nyní můžete pořídit za 12,99 dolarů/12,08 euro.

Posledním zlevněným gadgetem je univerzální dálkový ovladač BroadLink RM Pro +. Díky této věciče můžete mít veškeré dálkové ovladače ve vašem telefonu a pohodlně tak ovládat například televizi, klimatizaci, osvětlení nebo vrata garáže. Cena ovladače je na Lightinthebox aktuálně nastavena na 27/99 dolarů/26,03 euro.