Pro ty z vás, kterým nestačily slevy na Singles Day, nebo si ve slevových akcích nestihli nakoupit, tu máme další nabídku obřích slev. Ta běží na e-shopu Tomtop a nakupovat zlevněné zboží můžete až do 4. prosince/decembra.

Jako už to tak bývá, v akci najdete slevy až do výše 70%, hromadu slevových kupónů a nechybí ani soutěž. V té můžete vyhrát další kupóny na 50% slevy.

OK

Nabídka zlevněného zboží je pestrá od úplných zbytečností přes kamery, hodinky, koloběžky, skládací kola, drony a nebo 3D tiskárny. Veškeré zboží najdete na hlavní stránce. Zkusit své štěstí v soutěži můžete zde a podmínky a návod, jak nakoupit se slevou je tady.

Chcete-li nějaké zlevněné produkty Xiaomi, mrkněte na „šťastný Xiaomi pytlík“, který je plný slev a překvapení. Z dalších produktů, které jsou nyní výrazně zlevněny můžeme vypíchnout mini bezdrátovou klávesnici s touchpadem a LED podsvícením, kterou lze použít také jako herní konzoli, která aktuálně stojí pouhých 8,79 dolarů.

V nabídce této slevové akce je za dobrou cenu i dron VISUO XS809W s dálkovým ovládáním, vestavěnou kamerou a možností WiFi připojení. Dron má několik letových režimů a baterie umožňuje až 10 minut létání. Jeho cena je nyní 22,95 dolarů.

Je prostě z čeho vybírat a získat množství slevových kupónů. Navíc akce poběží poměrně dlouho, takže všichni budou mít dost času si nakoupit podle svých představ a potřeb.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.