Výprodeje značky jsou vždy tím ideálním momentem, jak se dostat k jejich výrobkům za ty nejlepší ceny, protože jsou s nimi spojené opravdu masivní slevové akce. Takže pokud patříte k fanouškům čínského výrobce chytrých nositelností firmy No.1, tak nastala vaše hodina, protože momentálně probíhá na e-shopu Gearbest exkluzivní prodejní akce, kde mohou slevy dosahovat až 50 %.

A k nalezení jsou tam i velmi zajímavé kousky, jako jsou třeba nové No. G12, které nabízí ocelové tělo s výborným opracováním, 1,3-palcovým barevným 3D dotykovým displejem chráněným Gorilla Glass 3, odnímatelným 22mm páskem, certifikací odolnosti proti vodě IP67, monitorem pohybu, monitorem srdečního tepu, spánku, kroků a dalších. Dále se dočkáme kompletní podpory notifikací, multifunkční aplikace, Bluetoothu 4.2, G-senzoru K-KX023 a baterie by měla vydržet (dle tvrzení výrobce) až týden a spoustu dalších vymožeností.

Samozřejmě v nabídce najdete celou řadu dalších modelů chytrých hodinek z produkce No.1, takže se určitě vyplatí projít si kompletní nabídku výprodejů, aby vám náhodou něco neuteklo. Ke koupi jsou za hubičku i tzv „Lucky Bags“, takže něco málo náhodného obsahu, pokud se na to cítíte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.