Na trhu existuje nepřeberné  množství typů chytrých hodinek, ale v poslední době se do módy dostávají hybridní modely, které to s chytrými funkcemi příliš nepřehánějí a nabízejí klasický ciferník s mechanickými ručičkami. Výhody podobného řešení jsou poměrně jasné, protože výdrž baterie se nepočítá na dny, ale na roky… Dnes pro vás máme slevu právě na jedny takové hybridní cibule Zeblaze Vibe 4 ze zásob e-shopu Cafago.

Zeblaze Vibe 4 mohou nabídnout 1,24-palcový FSTN displej bez problémů viditelný i na přímém slunci s již dříve zmíněnými mechanickými ručičkami, které jsou dokonce luminiscenční. Ciferník je krytý safírovým sklíčkem a ke kovovému tělu hodinek patří pohodlný silikonový pásek. Ačkoliv se hodinky chlubí voděodolností 5ATM, tak jde opravdu jen o velmi základní odolnost a na nějaké koupání to opravdu nebude. Chytré funkce jsou poměrně dietní, ale dočkáte se notifikačních upozornění, krokoměru, spotřeby kalorií a dalších. Připojení k telefonu je pomocí Bluetoooth 4.0 a 610 mAh baterie Japan Maxell CR2450 slibuje výdrž až dva roky.

Hybridní chytré hodinky navíc obvykle nepatří k extra drahým kouskům a Zeblaze Vibe 4 to jen potvrzují. Navíc pro vás máme slevový kupón PS3428 z e-shopu Cafago, který cenu ještě srazí až na velmi příjemných  21.77 euro. Kupón platí až do konce roku a pokud tedy patříte ke konzervativním uživatelům, tak se vám tyto hodinky mohly zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.