Koncept chytrého domova je určitě zajímavý a představa jednoduchého ovládání domácích spotřebičů pomocí Wi-Fi a hlasových příkazů nejednoho technologického nadšence osloví. K těm nejjednodušším a nejdostupnějším prvkům patří určitě chytré žárovky a světla, přičemž dnes pro vás jedno takové máme ve slevě z e-shopu Gearbest. A Utorch PZE-911 má určitě co nabídnout.

Utorch PZE-911 je chytré stropní světlo s průměrem 30 cm, výkonem 18W, které zvládne i poměrně širokou škálu teploty barev od 3000 do 6500K. Samozřejmostí je pomalé ztlumování intenzity osvícení a nabízí i speciální ochranu zraku pomocí polarizovaných čoček na LED žárovkách. Ovládat světlo můžete jak pomocí dodávaného dálkového ovládání, aplikace Smart Life, případně pomocí hlasových povelů kompatibilních s Amazon Alexa nebo Google Home.

V nabídce e-shopu Gearbest je momentálně toto chytré stropní světlo k mání v Black Friday předprodejích jen za 36.99 dolarů a při rezervaci budete muset zaplatit první depozit v hodnotě 5 dolarů. Existuje i levnější verze bez dálkového ovládání, případně o něco větší 40 cm varianta, která je k dostání dokonce i v modré barvě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.