Listopad je zaslíbeným měsícem všech čínských obchodů, protože hned po skončení nejhoršího nákupního šílenství během Singles Day nastoupí Black Friday, takže se člověk z těch všech slev a akcí jen tak nevymotá. Takže my se jen přizpůsobíme a dnes pro vás máme jeden ultra levný kousek z e-shopu Tomtop a jejich hru o 50% slevové kupóny.

Počítačové myši jsou spotřebním zbožím a každý z nás už jich asi pěkných pár poslal do křemíkového nebe. A k malému cestovnímu notebooku se určitě hodí bezdrátové provedení myšítka, protože proč se obtěžovat s otravnými kabely. A co takhle si pořídit jako bonus ještě skládací design, takže myš ani nezabere při transportu moc místa. Jednu takovou pro vás máme s 10000 DPI citlivým senzorem, 70 g váhy a 2,4 GHz připojením. Navíc je k mání opravdu za hubičku, protože bleskové prodeje ji mají jen za 3.48 euro.

A jak jsme slíbili, tak Tomtop má na Black Friday i speciální akci s kolem štěstí, na kterém si můžete kromě dalších extra cen a výhod vytočit i 50 % slevový kupón. A ten by se před Vánoci rozhodně hodil…. Takže se na kolo štěstí na Tomtop mrkněte a hodně štěstí !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.