Pokud chcete jako e-shop stoprocentně zaujmout potenciální zákazníky, tak jediné co musíte k úspěchu udělat, je poskytnout pořádnou dávku slevových kupónů na produkty od Xiaomi. Popularita čínského giganta se pak postará o zbytek, protože většina jejich kousků má skvělý poměr cena/výkon hned z výroby, natožpak s nějakou tou slevou. Takž si můžete jen tipnout co vás čeká v dnešním článku. Ano milé děti, jedná se překvapivě o plnou nůši slevových kupónů na něco od Xiaomi, tentokráte se zásob e-shopu Gearvita.

Jako první je na ráně nový Xiaomi Mi Box S, což je moderní TV Box v globální verzi, který je určený primárně po západní trhy, takže neoplývá čínských softwarovým balastem. Běží na Androidu 8.1 Oreo a nabízí dostatek výkonu k přehrávání 4K HDR obsahu a spoustu dalších funkcí a vymožeností. Pro podrobnější info je určitě lepší se podívat přímo na listing v obchodě. Ale tím nejdůležitějším je samozřejmě slevový kupón BFMIBOXS , který srazí cenu na pouhých 57.97€.

Dalším pánem na holení bude předprodej nových sluchátek Xiaimi AirDots Bluetooth Headest a tyto True Wireless (TWS) kompaktní a lehká bezdrátová sluchátka se vás pokusí ohromit připojením pomocí pokročilého Bluetooth 5.0, dobrým stereo zvukem, ovládání skrze dotykový panel, integrovaným mikrofonem, dlouho výdrží nebo speciálním nabíjecím boxem. To vše jen za 38.92€ díky slevovému kupónu XMAirDots.

A dojde samozřejmě i nějaké ty telefony, bez toho by nabídka od Xiaomi nemohla být kompletní. Takže co takhle Xiaomi Mi 8 Lite se Snapdragonem 660 a parádním designem třeba ve 4GB+64GB verzi jen za 191€ s kupónem BFMi8L64 nebo výkonnější 6GB+128GB variantu jen za 220€ s kupónem BFMi8L128. Nebo třeba ještě něco levnějšího v případě Xiaomi Mi A2 Lite s čistým Androidem a 4GB+64GB verzí jen za 148€ použitím slevového kupónu BFA2Lite64.

Pokud jste však náročnější a chcete pořádný nekompromisní herní stroj, tak se nabízí ultra výkonný Xiaomi Black Shark s procesorem Snapdragon 845, 5,99-palcovým FullHD+ displejem, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, speciálním chlazením, doplňkovým gamepad nástavcem a spoustou dalších vychytávek. A pořídit si ho můžete se slevovým kupónem BFBlackShark jen za 331.50€.

A protože se blíží slevy na Black Friday, tak se určitě vyplatí mrknout i na další chystané akce e-shopu Gearvita, protože toho bude zajímavého k nalezení na jejich stránkách určitě i mnohem více.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.