Na čínských internetových obchodech neseženete pouze telefony, tablety nebo chytré nositelnosti, ale zvládnete vybavit třeba i svého ocelového oře. A právě dvojici auto-doplňků pro vás máme dnes z nabídky e-shopu Lightinthebox, takže je libo DVR dash kameru se slevovým kupónem nebo třeba univerzální USB auto-nabíječku. Slyším dobře, že ano ?

Jako první máme DDPAI Mini 1080p Mini DVR auto kamerku, která je vybavena procesorem HiSilicon Hi3516C, CMOS senzorem OV2735 schopným záznamu 1080p video s 30 fps a snímat ve 140-stupňovém úhlu záběru. Kamera sice nemá žádnou obrazovku, ale zato je velmi kompaktní a má další výhody jako je microSD slot, Wi-Fi připojení a další. Použitím slevového kupónu LITBDDPAIMINI se dostanete navíc na cenu pouze 36.26€.

Nebo si třeba můžete pořídit univerzální USB nabíječku ORICO, která nabízí hned dvojici USB portů, oboustranný moderní USB Type-C a klasický USB-A. Nabíječka je z kombinace hliníku a ABS plastů, oba porty sdílí 3.1A a celkový výkon se vyšplhá až na 15.5W. A díky široké kompatibilitě k ní připojíte v podstatě opravdu cokoli. S cenou pouhých  $4.99/€4.64 vás navíc určitě ani nezruinuje.