Ohodnoťte článek

Na čínských obchodech nenajdeme jen výrobky místních značek, ale často i výrazně levnější produkty zavedených jmen a to ve všech kategoriích. Velké zastoupení je například v oblasti audio techniky a sluchátek obecně, protože například značku Sennheiser asi není nutné příliš obsáhle představovat. A právě na sluchátkové špunty do uší Sennheiser CX300II pro vás máme dnes slevu z e-shopu Cafago.

Sennheiser CX300II jsou klasické drátové pecky do uší s 3.5mm audio jackem zaměřené na basovější podání zvuku, tedy samozřejmě v rámci konstrukce. K čistotě zvuku by měly napomoci i použité neodymové magnety. Kabel ke sluchátkům v délce 1.2 metru je asymetrické délky, což lehce pomůže proti častému „zašmodrchání“ kabelů. V balení je i trojice S/M/L velikostí nástavců a praktické pouzdro.

A teď k tomu nejlepšímu, protože špuntová sluchátka Sennheiser CX300II jsou momentálně nabízeny v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 13.49 euro. Tato akce platí až do konce listopadu, takže pokud by vás snad sluchátka zaujaly, tak máte dost času na rozmyšlenou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.