Nová řady pohrobků slavné Motoroly už je opravdu za rohem a dnes prošly certifikací FCC modely XT1952-2 a XT1965-3, které jsou obecně považovány za kódové označení chystaného modelu Moto G7. Ten už se na FCC objevil i v minulosti, ale další střípky do mozaiky nám pomohou udělat si o tomto telefonu celistvý obrázek.

Podle všeho by tak Moto G7 měla dostat procesor Snapdragon 660 spolu se 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duálním zadním fotoaparátem a dokonce i NFC čipem. Existovat by měly single-SIM i dual-SIM varianty a prozatím není plně potvrzena úhlopříčka displeje, ale odhaduje se použití nejméně 6-palcového panelu. Rozměry G7 budou 156.86 x 75.4 mm s neznámou tloušťkou a baterie by měla mít pouze 3000 mAh kapacitu.

Moto G7 by se na světové globální trhy mělo dostat hned ve čtveřici verzí – Moto G7, G7 Play, G7 Plus a G7 Power, takže se dá očekávat ještě poměrně velké čachrování s parametry a vybavením. Jak už před časem vynesl na svět známý „únikář“ Evan Blass, tak se Lenovo rozhodla zrušit polovinu produktových řad Motoroly a ponechat pouze best-sellery Moto G a Moto E spolu s vlajkovými modely spadajícími pod řadu Moto Z.