V dnešní době je poměrně jednoduché pořídit si nějakou tu digitální kameru přesně pro zamýšlené účely a navíc za velmi slušnou cenu. Potřebujete zrovna akční kamerku ? Není problém. DVR kameru do auta ? Jasná věc. Nebo třeba nějakou tu bezpečností IP kameru ? Stačí se podívat. A dnes vám třeba v několika oblastech pomůžeme s rozhodováním, protože pro vás máme nějaké ty slevy a kupóny na kamery a bezpečnostní prvky ze skladu e-shopu Lightinthebox.

Jako první máme DVR auto kameru Xiaomi 70mai Pro může nabídnout excelentní senzor Sony IMX335 s 5 Mpix rozlišením, který je schopen záznamu nejen v 1080p, ale i kvalitnějším 1944p a nabízí třeba 140-stupňový úhel záběru, světelnost f/1.8 nebo kodek H.265. V rukávu pak má i některé speciální funkce jako je „odmlžovací“ algoritmus a jiné. Kamera je vybavena 2-palcovým displejem, G-senzorem, nočním viděním, Wi-Fi připojením, 500 mAh kapacitou baterie a spoustou dalších vymožeností. Ta je sice levnější v čínské verzi s kupónem LITB70MAIPRO348 jen za $50.49/€46.45, ale pro našince je mnohem lepší anglická verze s kupónem LITB70MAIPRO574 a cenou $54.99/€51.14.

Zaujmout by vás mohla například i titěrná kamerka SQ11 HD Mini Camera, o které si uděláte asi nejlepší představu z obrázku výše. Rozměry jsou opravdu miniaturní, ale i tak může posloužit také jako DVR auto kamera a nabídnout záznam videa ve FullHD nebo HD, 12 Mpix snímky, slot na microSD karty, 200 mAh kapacitu baterie slibující zhruba 100 minut snímání FullHD videa a jiné. Pořídit si ji můžete v balení s držákem a klipsem do auta jen za $6.69/€6.10.

Z trochu jiného soudku je pak poslední dnešní produkt, i když domácí bezpečnostní prvky mají s kamerami hodně společného. A balíček Xiaomi Mijia 5-in-1 Smart Home security toho obsahuje skutečně hodně, protože v něm najdeme hned pětici rozdílných senzorů do domácnosti. Ať už se jedná o multifunkční základnu s dálkovým ovládáním, senzory otevření dveří nebo okna, bezdrátový vypínač, senzory pohybu nebo chytrou zásuvku. Celé balení jen za $49.99/€44.48.